Rüyada Yüzük Atmak

Rüyada yüzük atmak kişinin duygusal ilişkilerinde bazı problemlerin olacağına, kendisi için hayırlı olmayan biri ile ilişkiye başlamaya, uzun bir ilişkinin biteceğine bazen de kişinin şuan içinde bulunduğu ilişkinin son bulacağına işaret eder. Rüyada yüzük atmak bazen rüya sahibini uzun bir seyahate çıkacağına ve oraya yerleşeceğine de delalet eder. Rüyada evlilikten vazgeçmek ve yüzük atmak kişinin iş hayatında ilerlemek istediği bir konunun düşündüğü gibi olmayacağına da işaret eder. Rüyada altın yüzük attığını görmek maddi zarara ve sıkıntılara, gümüş yüzük atmak ise iş hayatında iyi yerlere gelmeye ve büyük başarılar elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak rüyayı gören kişinin aile bireyleri ile bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya haneye giren ve ortalığı karıştırarak, herkesi birbirine düşüren bir kadına da işaret eder. Rüyada nişan bozmak rüya sahibinin birlikte olduğu kişiyi terk edeceğine, işini bırakacağına ve hayatında yepyeni bir sayfa açacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin hayatını değiştirecek kadar büyük kararlar alması manasına gelir.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak bekâr kimse için hayırlı biri ile tanışacağına ve yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Rüyada yüzük takıp nikâh kıydığını gören kişi hayatı için yeni başlangıçlar yapar ya da büyük bir karar alarak hayatında büyük değişikler yapar. Bu durum iş hayatı, şehir değişikliği gibi büyük bir durum olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın