Skip to Content

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada zeytin çekirdeği görmek kişinin sahip olacağı güzel fırsatlara ve rüya sahibinin kısmetinin açık olduğuna işaret eder. Rüyada birçok zeytin çekirdeğini bir arada görmek ise kişinin bol miktarda paraya kavuşacağına ve çok rahat edeceğine yorulur. Bazılarına göre bu rüya kişinin zor günler geçirdiğine ancak yakın zamanda her şeyin tersine döneceğine ve hayatındaki her şeyin kolaylıkla, kendiliğinden hallolacağına, rüya sahibinin yüzünün güleceğine, sağlığının iyiye gideceğine, stres dolu günlerinin son bulacağına ve borçlarını ödeyerek, haneye refah getireceğine delalet eder.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek mutluluk ve neşe dolu evliliği simgeler. Bekârlar için yakın zamanda hayırlı bir evliliğe işaret eden rüya, evliler için ise her şeyin daha güzel olacağına delalet eder. Rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçeceğine ve bu para ile ailesine yardım edeceğine, hayır işleri yapacağına, akademik kariyerinde ilerlemek için yatırım yapacağına işaret eder. Kişinin yeni başladığı işte hızlı bir yükseliş yaşayacağına, iyi yerlere geleceğine ve çok başarılı olacağına da yorulur.

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyada yeşil zeytin çekirdeği görmek kişinin İslami açıdan kendini geliştirmek için birçok yol arayacağına, araştırmalar yapacağına ve sonunda istediği noktaya geleceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin hayırlı bir evlilik yapacağına ve tam da istediği gibi bir eşe sahip olacağına yorumlanır. Bazen de bu rüya kişinin her daim istediği bir konunun gerçek olacağına, rüya sahibinin hamile kalacağına da tabir edilir.

Leyla Yorulmaz

Saturday 20th of February 2021

Rüyada yenmiş siyah zeytin çekirdeği gördüm bir avuç.

Hilmi

Sunday 21st of April 2019

Rüyamda internetten tanıdığım değerli bir hocayla karşılaşıyorum. Bana elini uzatıp öptürmek istiyor. Bu hareketi hoşuma gitmiyor ama yinede elini öpüyorum. Bana sıkıntım olup olmadığını soruyor. Ben de sıkıntım var diyorum. O anda kendimi vahşi bir hayvan gibi hissediyorum. Bana dua okuyor ve işaret parmağını boğazıma sokuyor. Siyah bir zeytin çekirdeği çıkarıyor. Ben kusmaya başlıyorum. Birden fazla siyah zeytin çekirdeği kusuyorum. Kustuktan sonra kendimi daha iyi ve rahatlamış hissediyorum. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?