Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek hayra yorulur ve kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında birçok olumlu gelişme yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çalışma hayatında başarılı günler yaşayacağına, pozisyonunda yükseleceğine, makam ve mevki sahibi olacağına işaret eder. Bu rüya bekar bir kimse için yakın zamanda kendisi için hayırlı olacak biri ile tanışacağına, evli kimseler için ise evliliklerine yenilikler getirerek canlılık katacaklarına yorulur. Bazılarına göre rüyada yılan beslemek kişinin rakiplerine galip geleceğine ve onu etkisiz hale getireceğinize işaret eder. Rüyada yılan beslemek kişinin küslüklerini geride bırakacağına ve dargın olduğu kişilerle ortak bir paydada buluşacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek iki farklı tabirle yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında büyük değişiklikler ve yenilikler olacağına işaret ederken olumsuz olarak da bu rüya kişinin bu günlerde hayatında karşısına çıkacak zorluklara delalet eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek rüya sahibinden hoşlanmayan, sinsi bir düşmanının varlığına işaret eder. Kişinin özellikle çalışma hayatında arkasından iş çeviren, her hatasını gözeten ve yanlışını yakalamaya çalışan biri olduğuna, kişinin zayıf noktalarını kullanarak onu işinden etmek için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek rüya sahibini alaşağı etmek isteyen gözü kara düşmana yorulur. Bu rüya hiçbir zaman hayra yorulmaz ve kişinin temkinli davranması, dikkatli olması için bir uyarı niteliği de taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın