Skip to Content

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak şansa yorulur ve rüya sahibinin bu günlerde el attığı her işte şansının yaver gideceğine, zor günlerin artık son bulacağına, sıkıntıların ver dertlerin biteceğine, bu zamana kadar sabretmesinin meyvelerini alacağına işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin sağlığının düzeleceğine, tüm hastalıklarının şifasını bulacağına, dert ettiği her sorunun devasının karşısına çıkacağına, duygusal ilişkilerindeki olumlu gelişmelere, rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağı, hanesinden bolluğun ve bereketin eksik olmadığı günlere delalet eder.

Rüyada Sabunla Yıkanmak

Rüyada sabunla yıkanmak hayra yorulur ve kişinin hem aile hayatında hem de iş hayatında karşısına çıkacak mutluluklara ve başarıya işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı işte ilerleyeceğine ve bu durumun maddi açıdan büyük bir rahatlık getireceğine, refah dolu günlere delalet eder.

Rüyada Banyoda Yıkanmak

Rüyada banyoda yıkanmak sıkıntılı günlerin içinde olan rüya sahibinin rahat bir nefes alacağı günlere kavuşacağına, dertlerinin son bulacağına ve hayatına güzelliklerin ve mutlulukların hakim olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin kısmetlerinin artacağına, iş hayatında ise karşısına ummadığı anda güzel fırsatlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada Başını Yıkamak

Rüyada başını yıkamak iyiye yorulmaz ve rüyayı gören kişinin hayatındaki engellere işaret eder. Bu rüya, kişinin zor günler geçireceğine, her işinde olumsuzlukların yakasını bırakmayacağına, maddi açıdan zorlu günlere, uğraş vererek kurduğu her düzenin bozulacağına ve rüya sahibini mutsuz edecek günlere delalet eder.