Rüyada Yüzde Yara Görmek

Rüyada yüzde yara görmek, rüya sahibi kişinin çok para kazandıracak işe gireceğine, yapısal olarak başarılı işler yapacağına, çeşitli planlamalar gerçekleştireceğine, sevilen bir konumun var olacağına ve bunun devam edeceğime yorumlanır. Rüya ile ilgili yapılan bir diğer durumda kişinin memnun etmeyen durumun insanların başına geleceğine bu yaşanan durumdan dolayı kişinin çok sıkıntılar yaşacağına bununla da yüz yüze gelmek zorundan olacağına delalettir.

Rüyada Yüzde Yara İzi Olduğunu Görmek

Rüyada yüzde yara izi olduğumu görmek kişiye yapılan uyarıdır. Rüyayı gören kişi farkında olmadan sevdiği insanın kalbini kırdığına yorumlanır.  Rüyanın bir diğer anlamı da kişinin yaşadıkları olaydan dolayı kötü günler geçireceğine bundan dolayı üzülüp gözyaşı dökeceğine delalettir.

Rüyada Yüzde Yara Çıkması

Rüyada yüzde yara çıkması rüya sahibi kişinin durumuna göre değişse de çeşitli çağrışımlar yapar. Rüya sahibinin yüzünde yara çıkması Güzel bir iş ve makama yorulduğu gibi, değerli mala ve karşılıklı aşka da işaret eder.

Rüyada Yaranın Kabuğunu Kaldırmak

Rüyada yaranın kabuğunu kaldırmak, rüya sahibi kişinin çalıştığı iş yerimde yüksek mertebeye ulaşacağına kişinin maddi olarak rahatlama içerisinde gireceğine aynı zamanda maddi ve manevi bereketli günler yaşanılacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzün Yaralandığını Görmek

Rüyada yüzün yaralandığını görmek ise varlıklı bir kimsenin hayatına gireceğine, çevresinde hatrı sayılır dost akrabalara bulunacağına yorumlandığı gibi bu kişi iş hayatında güç kazanmaya delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!