Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek

Rüyada yüzünde sivilce olduğunu gören kişi, çok kısa zaman içerisinde para kazanacağına malına mal katacağına yorumlanır. Sivilcenin rüya anlamı kişinin sağlıklı ve zinde bir yaşama sahip olmayı delalettir. Rüya manalarında vücutta çıkan unsurlar hayırlı bir şey olarak yorumlanır. Rüyada sivilce ile ilgili bir diğer anlamda kişinin sivilcesini sıkması durumda zengin olduğudur. Rüyasında kişinin yüzünün sivilcelerle dolu olması kişinin öz güvenini kaybetmek ve kendisine olumsuz yargı oluşturmasıdır.

Rüyada Yüzünüzde Yara Ve Çıban Çıktığını Görmek

Rüyada yüzünde yata ve çıban çıktığını görmek, anlam olarak nimetlere kavuşacağına gösterilmesidir. Bölgede çıkan ürün irin veya kan fazlalığı mal ve paranın artacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzündeki Sivilcelerin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada yüzündeki sivilcilerin kaybolduğunu görmek, elinde bulunan maddi gücün kaybolacağına yorumlanır. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise rüya sevinçten sonra sıkıntıya veya geçim darlığına işaret edilmesidir. Rüyada sivilcelerin üstüne krem sürülmesi ise kişinin uygun olmayan işlerde çalışacağına, kendi hatalarından dolayı sıkıntılar çekeceğine ve aynı zaman da maddi manevi zorluğa yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yüzünde sivilce görmenin psikolojik tabiri vardır. Bu rüya kişinin algılayış biçimi ile göstergelidir. Yaşamında kendisini sevemeye yani kendisi ile barışık olmayan kişi vücudunda istemediği noktalarla karşılaşır. Temel nedeni kişinin psikolojik olarak yaşadığı sorun olmuştur. Psikolojik çöküntü beraberinde görülür.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın