Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek

Rüyada yüzünde sivilce olduğunu gören kişi, çok kısa zaman içerisinde para kazanacağına malına mal katacağına yorumlanır. Sivilcenin rüya anlamı kişinin sağlıklı ve zinde bir yaşama sahip olmayı delalettir. Rüya manalarında vücutta çıkan unsurlar hayırlı bir şey olarak yorumlanır. Rüyada sivilce ile ilgili bir diğer anlamda kişinin sivilcesini sıkması durumda zengin olduğudur. Rüyasında kişinin yüzünün sivilcelerle dolu olması kişinin öz güvenini kaybetmek ve kendisine olumsuz yargı oluşturmasıdır.

Rüyada Yüzünüzde Yara Ve Çıban Çıktığını Görmek

Rüyada yüzünde yata ve çıban çıktığını görmek, anlam olarak nimetlere kavuşacağına gösterilmesidir. Bölgede çıkan ürün irin veya kan fazlalığı mal ve paranın artacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzündeki Sivilcelerin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada yüzündeki sivilcilerin kaybolduğunu görmek, elinde bulunan maddi gücün kaybolacağına yorumlanır. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise rüya sevinçten sonra sıkıntıya veya geçim darlığına işaret edilmesidir. Rüyada sivilcelerin üstüne krem sürülmesi ise kişinin uygun olmayan işlerde çalışacağına, kendi hatalarından dolayı sıkıntılar çekeceğine ve aynı zaman da maddi manevi zorluğa yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yüzünde sivilce görmenin psikolojik tabiri vardır. Bu rüya kişinin algılayış biçimi ile göstergelidir. Yaşamında kendisini sevemeye yani kendisi ile barışık olmayan kişi vücudunda istemediği noktalarla karşılaşır. Temel nedeni kişinin psikolojik olarak yaşadığı sorun olmuştur. Psikolojik çöküntü beraberinde görülür.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Aslı

Rüyamda bir okula doğru yürüyordum.Okul binasının çoğu tamamlanmış ama hala işçiler bir şeyler daha yapıyordu. Okulun girişine yakın ayakların çıplakken yukarıya zıplayıp içeriye girdiğimde ayaklarında topuklu ayakkabı vardı. İşçilerin yanından salına salına havalı bir şekilde geçerken kendimi mutlu ve güçlü hissediyordum. Okulun içine girdikten sonra koridorda masanın arkasında duran kadına bir şeyler sordum sonra bir sınıfa girdim. Öğrenciler, lise öğrencileriydi. Matematik dersi vardı. İki türlü matematik işleniyordu. Biri iş hayatlarında biri de normal hayatlarında kullanacakları matematikti. Ben de öğretmene dönerek onlara bundan sonra lazım olan matematiği öğretmelerini eğer bundan iyi sonuç alınırsa böyle devam etmelerini istedim. Eğer verim alınamazsa eski öğretmeye devam ettikleri matematiğe devam etmelerini söyledim. Sonra hocaya yapmazsanız bak neler olur tarzında bilmiş bir bakış atıp çıktım. Çıkışa doğru yürürken bir erkek bana iltifat etti. Ayrıca orada kahverengi kahküllü saçlı halimi gördüm. Sonra erkek bana siyah saçın çok yakışacağını söyledi. Bende neden olmasın diyerek koridordaki aynaya baktım. Sarı uzun perçemli saçlarım vardı. Sonra saçlarımın arasına dokunarak elimde hiç bir şey yokken dokunarak siyaha boyamaya başladım ve sonra uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?