Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korktuğunu gören kişi, sahip olduğu hırsları nedeniyle mücadelesi bir ruha sahip olduğunu yaptığı çalışmaların sonuçsuz kalacağına delalettir.  Kişinin yüksekten bakıp korkması, sahip olduğu mevkiyi yakışır ancak yaşadığı korkular sorunların oluşacağına yorumlanır.

Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak, rüya gören kişin iş yaşamında çok yüksek bir mevkiye sahip olacağına, sahip olduğu kazancının daha da artacağına ve aynı zamanda hiç kimseden destek almadan kişinin sorunsuz hayata sahip olacağına delalettir. Rüyada yüksek çıkmanın bir diğer anlamı da kişinin çaba sarf etmeden basit yollarla para kazanılacağında yorumlanır.

Rüyada Yüksekten İnmek

Rüyada yüksekten inmek, kişinin sahip olduğu iş mevkiini kaybedeceğine, hakısz olarak elde ettiği makamın elinden kaybolup gideceğine yorumlanır.  Bu rüyanın bir diğer anlamı da kişinin iş kaybını ciddi oranda yitireceğidir. Rüyanın bu şekilde olması aynı zamanda maddi anlamda yaşanacak çöküşünde habercisi olmuştur.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak ise rüya sahibi kişinin iş mevkisi olarak kendisinden daha yüksek birinin geleceğine bundan iş konusunda yardım alınacağına, bu yardımın ise iş durumundan rüya sahibinin yükselmesine neden olacaktır. Rüyada yüksekten atlamak kimi zaman kişinin hak etmediği bir konuma sahip olmasına delalet eder.  Aynı zaman da rüya sahibinin meslek hayatında büyük emek ve çaba sarf etmeden kolay yoldan elde ettiği koltuğun sahibi olacağına alamet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın