Rüyada Yüksekten Düşmek

İnsanların rüyalarında en sık gördüğü kimi zaman büyük panik içerisinde kalkmasına neden olan rüyalardan birisi yüksekten düşmek olmuştur Korku ile başlayan rüya stresin oluşmasına neden olabilir. Rüyanın anlamları arasında kişinin maddi gelir kaybına yaşamasını muhtemel olduğuna delalettir.

Rüyada Birinin Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek anlam olarak rüya sahibi gördüğü o kişinin çeşitli sorunlarla en kısa zamanda karşılaşacağına yorumlanır. Bu kişi eğer tanımadığınız biri ise muhtemelen bu kişi siz olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Düşmekten Korkmak

Rüyada yüksekten düşmekten korkmak, rüya sahibi kişinin bir kişi kalkışıp kalkışmama konusunda tereddüt içerisinde olduğunu bundan dolayı yaşanan rahatsızlığa duyulan anlama delalettir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak kişinin bilinçli olarak yaptığı söz ve hareketin riskli olduğun yorumlanır. Bunun içinde zamanı beklemek ve ne getirdiğini görmek gerekir.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksekten denize düşmek kişinin ansızın gelişecek bir durumdan kaynaklı olarak gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Hiç aklınıza gelmeyecek bir kişiye misafirliğe gitmeniz, buna örnek verilebilir.

Rüyada Yüksekten Korktuğunu Görmek

Rüyada yüksekten korktuğunuzu görmek kişinin fırsat kaçırma durumunu yaşayacağını bundan dolayı da uzun bir bekleme süresinin sebep olacağına yorumlanır.  Aynı zamanda herhangi bir konuda olabilir. Rüyanın gerek normal gerekse de psikolojik anlamı yaşayacak olduğunuz pişmanlığın uzun süre devam etmesi beklenmelidir. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmanıza sebep olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın