Skip to Content

Rüyada Yüksekten Atlamak

İnsanlar uykularında çeşitli düşünceler ile yattıkları için birçok farklı içeriğine sahip rüya görürler. Görülen ve anlamı merak edilen yorumlardan birisi de rüyada yüksekten atlamak olmuştur . Anlam olarak, rüya sahibinin yakın olduğu bir kişiye karşıya olan güvenin kaybedildiğine dairdir. En yakınıza olan güveninin yitirilmesi çok zordur. Ancak karşılaştığınız olay, sevdiğiniz  dostum dediğiniz kişinin yok olmasına neden olacaktır. Rüya ile ilgili yapılan bir diğer yorum ise kişinin sahip olduğu makamı kaybedeceğidir.

Rüyada Yüksek Duvardan Atlamak

Rüyada yüksek duvardan atlamak ise, rüya sahibinin riskli bir işe gireceğini bununla ilgili de büyük çaplı maddi harcamalar yapabileceğine yorumlanır. Bu rüyada ile ilgili bilinmesi gereken gereksiz yapılan riskin başarı getirmeyeceğidir.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Rüyada yüksek binadan atlamak  kişinin resmi ve evrak işlemleri ile ilgili bir işlem yapacağına yorumlanır. Yapılması muhtemel olan bu işin devlet kurumları ile alakalı iş olması mümkün olduğu delalettir.

Rüyada Yüksekten Suya Atlamak

Rüyada yüksekten suya atlamak  kişinin maddi ve manevi anlamda yaşadığı zor günleri geride bırakarak mutlu ve huzurlu bir dönem yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi kendisi ile ilgili sevindirecek mutlu haberler alacaktır.

Rüyada Yüksekten Denize Atlamak

Rüyada yüksekten denize atlamak ise rüya sahibi kişinin kendisini yabancı hissedeceği bir ortamda bulacağına bununda çok kısa zamanda gerçekleşeceğine delalettir.

 Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek ise rüya sahibi kişinin çok etkileneceği bir ayrılık içerisine gireceğine yorumlanır.