Skip to Content

Rüyada Tahlil Görmek

Rüyada tahlil görmek, kişinin saklı olan şeylere ulaşmak olduğuna, bugüne kadar ortaya çıkmayan bir olaydan dolayı yaşananlara haberdar olmaya işaret edilir.  Rüyada tahlil gören kimse, yaşamında karşılaştığı olayların kendine aksedildiği gibi doğru olmadığı yorumlanır. Rüya hakkında kesin nitelendirmek yapmak zordur. Sevinçli veya hayal kırıklığı bu nedenlerden birisi olabilir.

Rüyada Kan Tahlili Görmek

Rüyada kan tahlili görmek , hakkında kulağa hoş gelmeyen söylemler üreten bir yakın dostunun  anlatıldığı rüyada, rüya sahibi ile kendi husumeti  can yakmak aleyhine sözler sarf edilip fesat çıkaranlara işaret edilir.

Rüyada İdrar Tahlili Görmek

Rüyada idrar tahlilili gören bir kişi ise yaptıklarıyla ailesini şüpheye düşürecek, inançlarını zayıflatacak şeyler yaptığına ailesinin ve yakınların çok üzüleceğine yorumlanır. İdrar tahlili anlamında islami olarak kişinin zor durumlarla baş etmeyi öğreneceğini, aynı zamanda inancına dört elle sarılması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Tahlil Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada tahlil görmenin psikolojik yorumu vardır. Buna göre kişi her olayı enine boyuna araştıran karar verme güçlüğü çeken kimselerin zaman sosyal yaşamlarında tutuk kaldıklarını işaret eder.  Ayrıca kişi duygusal açıdan diğer tarafa güvenmek konusunda güçlük çekildiği ve her zaman herkese şüphe içinde yaklaşıldığına yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında tahlil gören kişi ince eleyip sık dokuyacak ve bundan dolayı da sürekli başkalarında kusur bulmaya çalışır.Haliyle eksikliklerini de görmezler.