Skip to Content

Rüyada Şişlenmek

Dünya hayatında görülen birçok ölüm şekli vardır.  Bu ölüm şekillerinden birisi ve en acısı ise şişlenerek ölmektir.  Gerçek hayatta çok acı olan şişlenmek, rüya halinde aslında anlam olarak çok kötü olmayıp hayırlı bir müjdeye yorumlanır. Buna göre kişinin ağzının tadı yerine gelecek, neşesi daim olacak, zenginliği artacaktır. Rüyanın bir diğer anlamı da rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olan bir sorun ortadan kalkacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Şişlemek

Rüyada birini şişlemek  rüya gören kişinin çevresindeki insanlar tarafından hayır duası olacağına şükran duyulacağına ve hatta iyilikte bulunacağına işaret edilir.

Rüyada Yaralanmak

Rüyada çeşitli nedenlerden dolayı yaralanmak kişinin şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına, ticaretinin artacağına maddi ve manevi gücünün kar ve kat artacağına ve hatta var olan rızkının artacağına alamet edilir.

Rüyada Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak, rüya sahibinin her daim ölüm korkusu yaşadığına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişisi çapında kurduğu rüyalar ile sonunu hazırlama düşüncesinde olduğu delalettir.

Rüyada Vurulmak

Rüyada bıçak veya silahla vurulduğunu görmek mana bakımından kesinlikle uygun iyi bir rüya değildir. Rüya sahibi, üzücü bir olayla karşılaşacağına yorumlanır. Bu üzücü olaylar değerlendirildiğinde hastalık en temel nedenlerden birisi olabilir. Yani kişinin çok ciddi sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

 Rüyada Öldürülmek

Rüyada öldürülmek anlam olarak çok hayırlıdır.  Kişi sağlıklı, güzel ve rahat bir hayat geçireceğine yorumlanır.