Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada Şerbet içmek, anlamlı olarak yorumlanır. Yapılan iş ve ortaya çıkarılan ürün  birçok insan tarafından benimsenmesine, aynı zamanda satılan ürünlerden kazandığı parayı hayırlı işlerde kullanmaya işaret edilir. Kişi aile ve iş hayatında doğru işler yapmaya delalettir. Rüyada şerbet içmenin bir diğer anlamı ise kişinin kısmetinin açıldığına gönül işlerinde güzel gelişmeler yaşanacağına hatta kişi evliyse bebek doğumuna işaret eder.

Rüyada Ekşi Şerbet İçmek

Rüyada ekşi şerbet içmek, anlam olarak rüyayı gören kişinin büyük ve şiddetli bir hastalıktan üzüntü duymasına bundan dolayı kederlenmesine  yorumlanır.

Rüyada Güzel Kokan Şerbet İçmek

Rüyada güzel kokan şerbet içmek ise, kişinin temizlik konusunda çok ayrıntıcı olduğuna ev dışında çevre temizliğine önem veren birisi olduğuna delalettir.

Rüyada Şerbet Dağıtmak

Rüyada şerbet dağıtmak,  rüya sahibi olan kişinin çevresindeki insanlara maddi ve manevi destek sağlayan bir kişi olduğuna yorumlanır.

 Rüyada Meçhul Bir Şurup İçmek

Rüyada meçhul bir şurup içmek, kişinin kalbi olarak temiz ve iyi birisi olunduğuna yapılan işlerde sanatsal ve estetik çalışmalara ağırlık verildiğine ifade edilir. Anadolu’nun birçok kentinde şurup şerbet olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda sözüne  güvenilir olduğuna delalet edilir.

Rüyada Şerbet İçtiğini Görmek

Rüyada şerbet içtiğini görmek, rüya sahibi kişinin çalışma hayatında kazandığı tüm helal paranın yaşamı boyunca ferah bir şekilde yaşamasına neden olacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın