Rüyada Şehit Olduğunu Görmek

Vatan uğruna, bayrak uğruna şehit olmak bir insanın dünya hayatında yaşayacağı en şerefli durumdur. Rüyada şehit olmak, rüya sahibi kişinin çok büyük bir itibara sahip olunacağına yorumlanır. Bu kişi çevresi tarafından çok sevilip, deyim yerindeyse el üstünde tutulup çok saygın bir kişilik olduğuna işaret edilir. Rüyasında şehit olduğu gören kişi yetki bakımında üst düzey bir yönetici olduğun, büyük kitlelere hizmet ettiğine yorumlanır.

Rüyada Şehit Edilmek

Şehit olmak Yüce Allah katında çok önemli bir mevkiidir Milli mücadele için çatışıp hayatını kaybetmek şehit olmaktır. Ancak bu milli mücadelede düşman alt edilip büyük başarılara imza atmaktır. Bu rüyanın genel anlamı, önemli bir zafer elde etmeye de alamet olan rüya hayırlara vesiledir. Rüyasında şehit olduğunu gören kişi, umut ettiği ve hayalini kurduğu istediği hayata kavuşacağı gibi, beklentilerinin de çok üstünde bir yaşam hakkına sahip olacaktır. Bu kişi,  ailesinin ve çevresindeki insanların gurur duyduğu ve duyacağı evlat olduğu gibi iyi bir baba ve eş olarak da anılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şehit Olup Tekrar Dirildiğini Görmek

Rüyada şehit olup tekrar dirildiğini görmesi, kişinin geçmiş dönemlerde yaptığı hiçbir davranıştan ders almadığını ve almayacağına yorumlanır. Rüyasında şehit olan ve sonrasında yeniden dirildiğini gören kişiler, yaptıklarından önce vicdan azabı duyan ama bir süre geçtikten sonra hata yaparlar.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

İlker

Rüyamda askerdim. Arkada birçok kişi vardı. Bir anda arkamda duranlara baktığımda yok olduklarını gördüm. O esnada vuruldum. Yüzümden kan aktı ve düştüm. Ardından uyandım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?