Rüyada Yumurtalar Görmek

Rüyada yumurtalar görmek; mükemmel bir hayatı müjdeler. Genellikle rüyada görülen yiyecek türleri kişinin maddi durumu ile ilgili işaretler verir. Rüyada görülen yumurtalar da benzeri şekilde kazanç ve kayda değer verimli işler yapılacağına imgedir.
Rüyada yumurtalar görmek; üretilip çoğaltılacak bir iş ile ilgili yatırıma girişmeye, hayır işlerine soyunmaya, huzur ve saadet bulmaya yorumlanır ancak rüyada görülen yumurtaların durumu, şekli, büyüklüğü, sağlamlığı gibi ayrıntılar bu genel yorumlamaların dışında kalır. Rüyanın bütünsel tabirinde netlik sağlamak için her detayın anlamına da bakılmalıdır.

Rüyada Kırık Yumurtalar Görmek

Rüyasında kendisinin kırmadığını ama yumurtaların kırılmış olduğunu görmek; kazançta zarar edileceğine, beklenilen kısmet işinin olmayacağına, aksilik ve tedbirsizliğe delalettir.

Rüyada Büyük Yumurtalar Görmek

Rüyada olağanüstü büyük yumurtalar görmek; beklenilenden çok daha büyük bir mükâfat ile karşılaşılacağına, zenginliğe, malı mülkünün âlâ olacağına tabir edilir.

Rüyada Renkli Yumurtalar Görmek

Rüyada beyaz yumurtalar görmek; has haberler ve kısmete, siyah renkte yumurtalar görmek; kazanca haram bulaştırmaya veya üzücü bir duyuma işaret eder. Rüyada görülen canlı renkli yumurtalar ise dünyevi hayattaki hareketliliğe, güzelliklere, kaliteli yaşama yorulur.

Rüyada Bozuk Yumurtalar Görmek

Rüyada bozuk, son kullanma tarihi geçmiş yumurtalar kaçırılacak fırsatlar olarak yorumlanır. Rüya tabircilerine göre bu rüyadaki bozuk yumurtalar hayırsız, kötü evlat veya zararı dokunacak yakın akraba ile ilişkilendirilir. Rüyasında bozuk, çürük gördüğü yumurtaları attığını gören kişi ise zararlı kişi ve durumlardan kendisini korumayı başaracaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!