Rüyada Yumurta Toplamak

Rüyada yumurta toplamak; rızkını toplamak ile ifade edilir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada birçok yumurta görmek gümüş veya değerli bir para sahibi olamaya işarettir. Yumurtanın türüne göre ise ördek, kaz, devekuşu yumurtası; marazlı erkek evlat ile serçe, bıldırcın gibi kuş yumurtaları ise neşe ve muhabbet ile hayrolur. Rüyada tavuk yumurtası toplamak da en hayırlı olanıdır.
Rüyada yumurta toplamak; hangi hayvanlara ait olduğu meçhul ise çok güzel bir evlilik yapmak ile tabir edilir. Rüyada yumurta; evlat, mal, para, itibar ve eş kelimeleri ile anlam bulur. Çok sayıda yumurta fazlası ile bereket ve darlık çekmemektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise doğacak çocukların çokluğuna ailenin genişleyeceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya; toplanan yumurtaların çok sayıda olduğunu gören kişinin kaybolmasından çalınmasından korktuğu servetine işaret eder.

Rüyada Doğal Yumurta Toplamak

Her durumda iyiliği ve zenginliği sembolize eden yumurta doğal rengi ile görülüyor ise çok başarılı, büyüklerinin nazarında takdir gören, çalışkan ve de temiz kalpli kimseye yorulur. Çok sayıda yumurta; bazı rüya yorumcularının açıklamalarına binaenaleyh erkek çocuklara, bekârlar için ise tez zamanda evlenmeye karşılık gelir.

Rüyada Siyah Yumurta Toplamak

Rüyada görülen siyah yumurta; hayra yorulamaz zira doğası dışında siyah yumurta olağanüstü zarar ve ziyana tekabül eder. Kişinin işlerinin bozulacağına, yaptığından madden zarar göreceğine, çocuklarından bir musibete mazur kalmaya rivayettir. Rüyada kararmış, yanmış, çürük ya da kırılmış yumurtalar da benzer anlamlar taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın