Rüyada Yuvarlanmak

Rüyada yuvarlanmak; rüyada düşmek veya rüyada tökezlemek ile benzer şekilde açıklanır. Genellikle aşırı temkinli insanların ayaklarının üzerinde durmak, ayağını yere sağlam basmak ile ilgili ihtiyatları bu tür rüyaların görülmesinde etkilidir.
Rüyada yuvarlanmak; kişinin başından geçmesi muhtemel aksiliklere, engellere bazen de hayatının tepe taklak olmasına yorumlanır. Rüyada yuvarlanma sebebi ve sonucu ile birlikte değerlendirilmelidir. Örneğin rüyanızda yüksek bir yerden düşüp yuvarlandığınızı ve yaralandığınızı görmeniz ile yuvarlanıp ayağa kalkmanız arasında yorum farklılıkları olacaktır.

Rüyada Dağdan Aşağı Yuvarlanmak

Rüya sahibinin bulunduğu yüksek konumunda yaşayacağı aksilikler ile daha aşağılara inmesi, maddi ve manevi durumunun bozulmasına yorumlanır. Yuvarlandıktan sonra yaralanmak büyük zarar görüleceğine, yaralanmadan kalkıp tekrar tırmanmaya başlamak geçici bir zarara uğrama veya bir miktar yerine konması mümkün olan para kaybına yorulur.

Rüyada Uçurumdan Yuvarlanmak

Rüyada uçurumdan yuvarlanmak; uçurumun sonunun nereye varacağına bağlı olarak yorumlanır. Denize ulaşan uçurum; ferahlamaya işaret iken taş veya karanlık kuyu; derin açmazlara ve felaketlere tabir edilir.

Rüyada Şarampole Yuvarlanmak

Rüyasında araba ile yoldan şarampole yuvarlandığını görmek; kişinin kendi dikkatsizliği veya önüne çıkacak küçük bir mani ile atlatacağı tehlikelere işaret eder. Bu rüya bazı tabircilere göre ahlaken yoldan çıkmak, günah işlemek olarak da açıklanır.

Rüyada Yatakta Yuvarlanmak

Rüyada yatakta yuvarlanmak keyif ve sefaya, rahatlığa, rehavete işaret eder. Rüyasında kişinin yuvarlanarak yataktan düştüğünü görmesi ise ev içinde yaşanacak küçük kazalara yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın