Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyalarda bir nesnenin kırıldığını ya da parçalandığını görmek pek de hayra yorulan alametleri içermeyen tabirlere sahiptir. Bu doğrultuda düşünüldüğünde kırılan nesnenin cinsine göre söz konusu rüya tabiri de değişkenlik gösterir. Rüyada yumurta kırmak da ister bilinçli, ister bilinçsiz bir şekilde yapılsın genel olarak maddi kayıpların işareti olarak sayılır. Bazı rüya tabirlerinde ise evlenilecek kişinin mala ve mülke olan düşkünlüğüne dalalet ederken bazı kaynaklarda da rüyada yumurta kırmak kişinin sağlık açısından kimi problemlerle karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Kırık Yumurta Yemek

Bu rüya tabiri ise daha çok hamile kadınlar için netlik içeren alametlere sahiptir. Eğer bir kadın hamile ise ve rüyasında kırık yumurta yemekteyse o kadının çocuğunu düşüreceği öngörüsü üzerinde durulur. Erkekler için aynı rüya faklı bir şekilde tabir edilir ki, bu da rüya sahibinin işlerini geciktirmesi sonucu maddi zarara uğraması ve iş piyasasında itibar kaybetmesi olarak göze çarpar.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurtanın kırılmasından bağımsız olarak düşünülecek bu tabirde yumurta sarısının rüya sahibinin çocuğuyla olan ilişkisine yorulur. Eğer bir anne ya da baba olsun rüya sahibi çocuğuyla yeteri kadar ilgilenmiyorsa bu rüyanın bu durumu görünür kıldığı ortaya çıkar. Yeterince ilgi göremeyen çocuğun hayırlı bir evlat oluğu ancak potansiyelini kullanmak adına ailesinden destek alamadığına dalalet eder. Bu ilgisizlik aynı zamanda rüya sahibinin evindeki huzursuzlukların da nedenini oluşturabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın