Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyasında yeşil bir kurbağa gören kişinin yakın bir gelecekte çocuk sahibi olacağı ve bu çocuğun ömür boyunca ailesine hayırlı bir evlat olacağı rivayet edilir. Rüyada yeşil kurbağa görmek aynı zamanda kişinin gönül ilişkileri yönünden yoğun bir dönem geçireceği de tabir edilir. Bekarlar için hayırlı kısmet ve uzun zamandır çocuk sahibi olamayanlar için de hayırlı evlat müjdesi söz konusu rüyanın tabirleri arasında başı çekenlerdendir.

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek daha çok dini yönden tabir edilir. Rüya sahibinin dini yönden zayıflık içeren bir dönemin ardından bir vesile ile inancının kuvvetlenmesi söz konusudur. Bu vesile bazen bir insan, akraba ya da dost, bazen de vuku bulan bir olay da olabilmektedir.
Bu rüyanın aynı zamanda bazı rüya tabiri kaynaklarınca şer içeren bir nitelikte olduğu da görülür. Bu şerrin açıklaması ise çoğu zaman sosyal çevrede iftiraya ve fitneye sebep olan bir kimsedir.

Rüyada Kurbağa Yakalamak

Rüyasında kurbağa yakaladığını gören bir kimsenin beklentilerinin karşılık bulacağı söz konusudur. Uzun zamandır sabırla beklenen bir haberin de bu doğrultuda kişiyi mutlu edeceği rüyanın tabirleri arasında en sık rastlanılanıdır. Kurbağa yakalamanın nicelik bakımından fazla olması ise yine rüyada kurbağa görmek ile dini yönden ilişkisi vardır ki, bu da kişinin toplu bir şekilde ibadet edeceği anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın