Rüyada Yorgan Örtmek

Rüyada yorgan örtmek hayra yorulur ve esenlik, ferahlık, rahat ve huzur olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bu günlerde karşısına çıkan fırsatlara mantıklı yaklaşması, doğru adımlar atması halinde çok başarılı olacağı, güzel ve dolu dolu bir hayat yaşayacaktır. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin geleceğinin parlak olacağına, hiçbir engel ve sıkıntının kendisini bulmayacağına, mutluluk içinde geçireceği ömre delalet eder. Rüyada yorganın manası kötülüklerin ve engellerin uzaklaşması demektir. Rüyada çarşaf ve yorganı beraber görmek nikâhı simgeler. Rüyada yorganın çalındığını görmek hanedeki tatsızlıklara ve ortaya çıkacak bir takım problemler olacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Yorgan Görmek

Rüyada yırtık yorgan görmek ayrılığa ve hasret çekmeye yorulur. Rüya sahibinin sevdiklerinden ayrı kalacağı uzun bir yolculuğa çıkacağına bazen de kişinin duygusal ilişkilerinde çıkacak sıkıntılara ve tartışmalara, ayrılıklara delalet eder.

Rüyada Temiz Yorgan Görmek

Rüyada temiz yorgan görmek ya da yatağına sermek kişinin zeki, çalışkan, ahlaklı ve çekici bir kadın ile yapacağı evliliğe, bazen de bu kişi ile nikah kıymaya, ciddi bir adım atmaya işaret eder.

Rüyada Yorganın Yandığını Görmek

Rüyada yorganın yanması kişinin bu günlerde sıkıntı içinde olacağına, mağdur duruma düşeceğine, olanaklarını artıracağına tabir edilir. Kişinin sevdiği bir şeyden ayrılacağına ve çok üzüleceğine, mutsuz olacağına da yorulur. Rüyada yorganın yandığını görmek aynı zamanda kişinin utandığı bir durumdan kurtulacağı manasına da gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın