Rüyada Yumruk Atmak

Rüyada yumruk atmak, eğer yumruk atılan kişi tanıdık ise bu kişiye gerçek hayatta destek olunacağına ve her daim yanında olunacağına delalet eder.  Rüyada tanımadığı birine yumruk atan kişi gerçek hayatta inançlı, maneviyatı kuvvetli ve çevresindeki kişilere değer kıymet veren bir kişiliğe sahiptir. Rüyayı gören kişinin hayır işlerinde bulunacağına, yardıma muhtaçların ve düşkünlerin elinden tutacağına da alamet eder. Bu şekilde evinde her geçen bolluk ve bereketin artacağına tabir edilir.

Rüyada Yumruk Görmek

Rüyada yumruk görmek gücü simgeler ve rüyayı gören kişinin çevresinde olan kendisine karşı kötü ve olumsuz duygular beslediği insanlar olduğuna, fırsatını bulduklarında bu kişiye zarar vermek için harekete geçeceklerine işaret eder. İş hayatında ise düşmanlarının ve rakiplerinin etrafını sardığına, ayağını kaydırmak isteyen birçok kişinin varlığına da yorulur. Bu rüya rüya sahibinin güçlü bir yapısı olduğuna, karşısına çıkan her sıkıntıya ve zorluğa göğüs gerdiğine, direndiğine, her engeli aşarak, hırslı ve kararlı bir şekilde yoluna devam edeceğine sonunda istediğini alacağına tabir edilir.

Rüyada Yumruk Atıldığını Görmek

Rüyada kendisine yumruk atıldığını gören kişi ummadığı kişilerden zarar görür, darbe alır. Bu rüya genelde rüya sahibinin çevresinde olan ve hiç beklemediği birinden kötülük göreceğine, iftira ve yalanlarla kişiliğinin kötüleneceğine delalet eder. Kişinin rüyasında başkasına yumruk atıldığını görmesi ise bu kişinin zor bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın