Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyada yırtık ayakkabı görmek uğursuzluk ve şansızlıkları simgeler. Kişinin bugünlerde hayatının kötüye gideceğine, birçok olumsuzlukla karşılaşacağına, birçok musibetli olayın arka arkaya geleceğine delalet eder. Kişinin engellerle karşılaşmasına, zahmete girmesine, üzülmesine sebep olacak durumlar yaşayacağına, medet umduğu bir durumun hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına, sevdiklerinin kendisine sırt çevireceğine, ihanete uğrayacağına, sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyada yırtık ayakkabı giydiğini görmek kişinin sağlığının gün geçtikçe bozulacağına, hastalanacağına, çok üzüleceğine, maddi açıdan zor günler geçireceğine, borçlanacağına, dara düşeceğine, iş hayatında birçok sorunla baş başa kalacağına ve sonunda işten çıkarılacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder. Kişinin birçok olumsuz durumla başa çıkmak zorunda kalacağına ve her seferinde daha kötüsü ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Almak

Rüyada yırtık ayakkabı almak kişinin yatırım yaptığı bir işten beklediği sonuçları alamayacağına, büyük bir zarara uğrayacağına işaret eder. Bazılarına göre ise rüyayı gören kişinin yanlış kişilerle ortaklık yaptığına,  işe girdiğine bu nedenle batacağına, borçlanacağına ve maddi anlamda toparlaması mümkün olmayan zorluklarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Diktirmek

Rüyada yırtık ayakkabı diktirmek şansızlığa ve kısmetsizliğe işaret eder ve rüya sahibinin hayatında her konuda bahtsız olacağına, sıkıntılar ve engellerle karşılaşacağına, stres ve endişe dolu günlere ve mutsuz geçecek uzun bir sürece işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın