Rüyada Yeşil Nohut Görmek

Rüyada yeşil nohut görmek kişinin hayatının güzelliklere ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin ahlaklı ve kendisinin farkında olan, dürüst bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ve kendisi için iyi olacak bir topluluğa katılarak, bu kişilerden fayda göreceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin birinden göreceği zarara, fenalığa, arkasından konuşan ikiyüzlü, kıskanç kişilerin çevresinde bulunduğuna ve her fırsatta kuyusunu kazdıklarına işaret eder.

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada nohut görmek güzel haberlere, kişiyi sevindirecek çok mutlu edecek haberler almaya işaret eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin uzun uğraşlar sonunda elde edeceği paraya, çok çaba göstererek gelir elde etmeye, rahat bir geleceğe kavuşmaya, mutlu günlere, rahat bir hayata sahip olmaya delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin çok çalışıp mal sahibi olmasına da işaret eder.

Rüyada Nohut Satın Aldığını Görmek

Rüyada nohut satın aldığını görmek kişinin sözünün eri olmayan, güvenilmez biri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sözünde durmadığı için başına iş alacağına, zor duruma düşeceğine, emanete hıyanet edeceğine ancak tüm bunların bedelini ağır ödeyeceğine, birçok sorunun peşini bırakmayacağına ve yaptığı her işte birçok engelle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kavrulmuş Nohut Görmek

Rüyada kavrulmuş nohut görmenin birçok farklı tabiri olmasına karşın genelde günaha girmeye veya yanlış işler yapmaya işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin oruç tutarken hataya düşmesine, kendisi için helal olmayan bir kadına yanlış davranışlarda bulunmaya da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın