Rüyada Yeşil Etek Görmek

Rüyada yeşil etek görmek sorumluluk sahibi bir bayana, aile bireyleri arasında rüya sahibine her daim yardım eden ve elinden tutan birine, kişinin hayallerinin gerçek olmasına, istediklerini lamasına, hedeflerine ulaşmasına, rüyayı gören kişi erkek ise iffetli, dini bütün bir kadınla evlenir. Bazı alimlere göre bu rüya kadınlar için hacca gideceklerini müjdeler. Bazen de bu rüya kişinin bilinçsiz hareket ettiğine ve bu durumun çevresinde olup bitenleri anlayamamasına sebebiyet vereceğine, kişinin üzüleceği ve zor duruma düşeceği günlere delalet eder.

Rüyada Yeşil Etek Giymek

Rüyada yeşil etek giymek kısmeti simgeler ve rüya sahibinin yakın zamanda kendisi için çok hayırlı olacak biri ile yuva kuracağına, evlat sahibi olmaya, huzurlu ve sevinç dolu bir yuvaya sahip olmaya işaret eder. Ayrıca bu rüya kısa bir süre içinde yolculuğa çıkmaya, kişinin gönlündeki iş teklifini almasına ve tam da hayal ettiği gibi ilerleyerek başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Etek Bulmak

Rüyada yeşil ete bulmak rüyayı gören kişinin, ummadığı bir kişi ile bir işte ortak olacağına, bu işi her geçen gün büyüterek iyi bir noktaya getireceğine, karşısına çıkan her fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek gün geçtikçe yükseleceğine, maddi olanakları artırmaya ve rahat bir nefes almaya, varlıklı ve zengin biri olmaya, mirasa konmaya ve refah dolu bir hayata işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın