Rüyada Yorgan Dikmek

Rüyasında yorgan veya yastık diktiğini gören kimsenin aile hayatında ebedi ve ezeli mutluluğu yakalayacakları tabir edilir. Elbette bu noktada rüya sahibinin medeni durumu rüyanın tabiri hakkında görülen değişkenliklerin de sınırını belirler. Eğer rüya sahibi bekarsa ve rüyasında yorgan diktiğini görüyorsa yakın zamanda bir yuva kuracak ve bu yuvanın akıbeti sözü edildiği gibi olacaktır.
Diğer yandan rüyayı gören kişinin halihazırda evli olması durumunda da evlilikteki mevcut sıkıntılar kısa zaman içerisinde yok olacak ve bunun sonucunda bu dünya ve öbür dünyada rüya sahibinin aile saadeti garanti altına alınmış olacaktır. Örnek bir aile olmanın sonucunda da yetişecek çocukların aynı huzur ve mutluluğu kendi yuvalarında devam ettirmelerinin bir sonucu olarak da rüya ehlinin nesli hak yolunda her zaman hayır duası alacaktır.

Rüyada Yatağa Çarşaf Sermek

Rüyada yorgan dikmek ve buna dair rüyalar görmek yüzyıllardır rüya tabirlerinde her zaman hayırlı sıfatıyla anılırlar. Rüyada yatağa çarşaf sermek ise rüya sahibinin bir anlaşmazlıkta arabuluculuk yapacağı ya da sosyal çevrede hayırlı bir işe öncelik edeceği rivayet edilir. Söz konusu hayırlı iş sosyal çevredeki birçok insana katkı sağlayabileceği gibi aynı zamanda toplumda ihtiyaç sahibi olan kişilere de yönelebilir.
Elbette rüyada yorgan dikmek ve söz konusu yorganın rengine göre de çeşitli yorumlara sahip olabilir. Bu noktada yeşil ve beyaz renkteki yorganlar iyiliği, siyah ve kırmızı yorganlar ise çok da uzun sürmeyecek sıkıntıları ifade ederler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın