Rüyada Yufka Açmak

Eğer bir kişi rüyasında yufka açtığını görmüşse bu rüya hayra alamettir. Ekmeğini taştan çıkarak, uzun saatler evine rızık götürmek için didinen kişilerin sonunda mutluluğa ulaşacakları, satın almak için birikim yapmanın amacına ulaşacakları veya emekli olacakları şeklinde de söz konusu rüya yorumlanabilir.
Emeklerinin karşılığını hak ettiğince alan rüya sahibi ise rüyadan önceki yaşamında nasıl örnek bir kimseyse rüyasının da ona Allah yolunda ilerlediği şeklinde bir işaret gibi gelmesi gayet doğaldır. Böylelikle doğru yoldan şaşmayan bu kimsenin mükafatı da ahir zamanda değil bu dünyada verilecektir.

Rüyada Yufka Pişirmek

Hamur gıdaların eskiden, yokluk döneminde insanların tek besin kaynağı olmaları sebebiyle özellikle ekmek geçmişten günümüze kanaatkarlığın simgesi olagelmiştir. Bu yüzden bir kimsenin rüyada yufka açmak yanında rüyasında açtığı yufkayı pişirmesi demek dünya nimetlerinden el etek çekmesi ve gönlünün böylelikle huzur içinde olması ile ilgisinin olması da kaçınılmazdır.

Rüyada Yufkadan Ekmek Yapmak

Rüyasında azığını undan çıkaran kişinin gerçek hayatta kazancını helal yollardan kazandığı rivayet edilir. Helal kazancın bereketi de doğal olarak fazladır ve katlanarak artar. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda kısmeti açık ve sorunsuz bir hayat yaşamaya yatkın bir maneviyattadır. Modern hayat içinde düşünüldüğünde ise kişinin iş hayatındaki başarılarının artacağına dalalet eden rüyada yufkadan ekmek yapmak bulunulan çevre içerisinde saygınlığın artacağına dair de bir belirti olma özelliği gösterir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!