Rüyada Yer Silmek

Müjdeli gelişmelerin habercisi olan rüyada yer silmek kişinin yaşamında onu bunaltan sorunların biteceği rivayet edilir. Alacağı haberlerin rüya sahibinin hayatı hakkındaki karamsar düşüncelerini dağıtacağı ve eski neşesine kavuşacağı tabir edilir. Bunun dışında maddi anlamda refaha kavuşmaya, özel ilişkilerde daha güzel bir döneme ve meslekte yükselmeye de işaret eder.

Rüyada Cam Silmek

Aydınlık bir rüyada cam sildiğini gören kişinin hayırlı bir döneme gireceği müjdelenir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğuna, hanesinde hoş vakitler geçireceği rivayet edilir. Bekar kimseler için güzel bir izdivacın habercisi olan bu rüya diğer tabircilere göre tövbe etmeye ve hataların telafi edilmesine alamet kabul edilir.

Rüyada Kapı Silmek

Kişinin aile fertleriyle yaşadığı can sıkıcı durumların biteceği rivayet edilir. Hayatta yeni ve güzel bir dönemin başlayacağına işaret eden rüyada kapı silmek rüya sahibinin maddi anlamda da refaha ereceğini tabir eder.

Rüyada Masa Silmek

Çalışma hayatını tabir eden bir rüyadır. Rüyasında masa sildiğini gören kişinin uzun zamandan beri nükseden bir problemin çözüleceği tabir edilir. Maddi anlamda daha iyi konuma gelmeye işaret eden rüya, ticaretle uğraşan ya da uğraşmayı düşünen kişilerin iyi bir dönem geçirerek hedeflerine varacaklarına alamettir.

Rüyada Temizlik Yapmak

Mübarek rüyalardan kabul edilen bir rüyadır. Kişinin hayatındaki mevcut problemlerin kısa bir süre içerisinde son bulacağı rivayet edilir. Maddi sorunların yanı sıra manevi sorunların da çözüm bulacağı tabir edilir. Rüya sahibinin iç huzura kavuşacağı işaret edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nurşen

Rüyamda arkadaşımın evinde halının üstüne oturmuştum. Elimdeki bezle yeri siliyordum. Halının altında çeyrek altın gördüm. Hemen cebime koyup sakladım. Arkadaşımın annesi de odadaydı. Birlikte odadan çıktık. Sonra ben pişman olup aldığım altını tekrar yerine bıraktım. Bu rüyam ne anlama geliyor?