Rüyada Yoğurt Mayalamak

Rüyada yoğurt mayalamak; hayırlı ve güzel bir işe önayak olmak, inandığı değerleri savunmak, kazancının, rızkının peşinde olmak, helal olan eylemler ile bir işe girişmek olarak tabir edilir. Rüyada mayalanmak üzere olan yoğurt; iş, eş, sağlık, olgunluk, sevap, sıhhat kelimeleri ile anlam bulur.
Rüyada yoğurt mayalamak; kişinin kısa bir vakit içerisinde alacağı güzel haber olarak değerlendirilir. Rüyada beklenmesi gereken bir işe, emek verilerek planlanan bir güne, kısmetlerini kazanmaya veya süresinde bitirilmesi gereken bir yükümlülüğe tabir edilir.

Rüyada Göle Yoğurt Mayalamak

Olmayacak işlere girmek, gerçekleşmesi mümkün olmayan heveslerin ardından gitmek olarak yorumlanır. Ayakları yere sağlam basmayan, tecrübesiz, cahil, dik kafalı, boş ve gereksiz uğraşlar ile vakit sarf eden kimselere işaret eder.

Rüyada Yoğurt Görmek

Rüyada tatlı ve güzel yoğurt görmek her zaman için iyilik ve zenginlik olarak simgelenir. Yeni mayalanmış, taze, bol kaymaklı yoğurt; afiyetle yenecek helal nimete, güzel ve sağlıklı rızka, paylaşılan dünya malına işarettir. Rüyada tadı kötü, ekşi, kaymağı olmayan yoğurt ise haksız ele geçirilmiş mala, haram lokmaya, bozulacak olan sağlığa yorumlanır.

Rüyada Meyveli Yoğurt Yapmak

Rüyada yoğurt görmek, rüyada yoğurt mayalamak ne kadar hayırlı ise rüyada meyveli yoğurt mayalamak da bir o kadar hayırlı ve şifalıdır. Ancak rüyada yoğurda karıştırmak üzere seçilen meyveler çilek, böğürtlen, ahududu, tatlı vişne gibi tadı güzel meyveler olmalıdır ki rüyadaki anlam güçlü olsun. Yoğurdun tadını ekşi ve kötüye dönüştürecek her türlü meyveli yoğurt yorumu da iyi değildir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın