Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada yırtık para görmek; parasal girişimler ve sosyal durumlar açısından olumlu değerlendirilir. Rüyada yırtık para; stresli, sıkıntılı bir zamana, kazancın bir miktar azalacağına, kardan zarar edileceğine, yerine ulaşmayacak olan veya geç gelip faydası azalacak paraya işarettir.
Rüyada yırtık para görmek; tamamlanacak, süresi, vadesi olan işlere ve tasarruflara yorumlanır. Rüyada yırtık para gerçekte ticarete, bir ticari girişime, bankadaki vadeli paraya, bir mülk almak için ödenecek peşinata bilumum yarım kalan işlere yorumlanır.

Rüyada Yırtık Parayı Bütünlettiğini Görmek

Rüyada yırtık olduğu fark edilip tamamlanmaya, bütünlettirilmeye çalışılan kâğıt para; kısa süre sonra elde edeceğiniz zenginliğe, yırtık olan parayı bankaya gidip yenisi ile değiştirdiğini görmek ise tüm yaptığınız birikimi, tasarrufu kaybedeceğinize, çıkacak olan ekstra bir masraf ile uğrayacağınız gelir kaybına yorulur.

Rüyada Yırtık Eski Para Görmek

Rüyada antika değeri olan ancak gerçek yaşamda geçersiz yarım, yırtık kopuk bir kâğıt para görmek değerli, bir mirasa işaret eder. Bir toprak, ganimet veya para olarak paylaşılacak olan miras hayırlı zamanlara müjdedir. Diğer taraftan rüya görenin kadrinin bilinip değerinin artmasına da yorumlanır.

Rüyada Kâğıt Para Görmek

Rüyada kâğıt para hem dost hem düşman olarak yorumlanır; olumlu manada kişinin yakın arkadaşlığına, nasihat almaya veya vermeye, muhabbete, iyiliğe, selamete, şansa, hayır dualarına tabir edilir. Olumsuz yorumlara göre ise darlık, düşmanlık, fesatlık, riyakârlık, boş işler, her türlü sıkıntı ve keder manasına gelir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Sedef

Rüyamda sözde bir adam kalan maaşımmış diye 600 lira veriyordu 3tane 200 lük olarak. Rüzgarda 200 lerden biri elimden uçtu yakalamaya çalıştıkça uçuyordu. Sonunda bir inşaat alanına doğru girdi. Bir adamda paramın peşine gitti bende gidecektim ki uyandım. Para elimden uçarken farketmiştim ki paranın sol alt köşesi baya yırtılmış kopmuştu. Bu rüyanın bir anlamı olabilir mi

Suleyman

Ruyamda surekli elimde bir miktar para var ve bu paralardan sadece 5tl nin kenarinin yirtilmis oldugunu goruyorum

Tuana

Rüyamı tam hatırlamıyorum ama elimde 50 lira vardı. Ortadan ikiye bölünmüştü. Ben de onu bantla yapıştırmaya çalışıyordum. Rüyam ne anlama geliyor?