Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, rüyayı gören kişinin yaşamını idame ettirebilmek ve geçimini sağlayabilmek için çok çalışacağına, alın teri dökeceğine, çetin bir hayat geçirdiğine ve geçireceğine delalet eder. Rüyada yeşil soğan görmek zamanı gelince rahat bir yaşam sürmek için çok çalışmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Yeşil Soğan Yediğini Görmek

Rüyada yeşil soğan yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kötü günler geçireceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada yeşil soğan yemek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin günahlarına, ayıplarına ve yaşamında olan sapkın hallere de delalet eder. Rüyada yeşil soğan yemek rüya sahibinin düzeninin bozulacağına tabir edildiği gibi sağlığının da bozularak hastalanabileceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Soğan Tarlasını Görmek

Rüyada yeşil soğan tarlasını görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlar ile olan ilişkilerinde bozulmalar yaşayacağına delalet eder. Rüya âlimlerine göre uğursuzluk olarak tabir olunuyor.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, rüyayı gören kişinin keder ve gözyaşına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kötü bir haber ile sarsılacağına, üzüntü yaşayacağına, bazı sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kuru Soğan Yemek

Rüyada çiğ kuru soğan yediğini görmek, rüyayı gören kişinin fazla mal ve mülkte gözü olmayan aza kanaat eden bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyada pişmiş kuru soğan yediğini görmek ise rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan düşmanlarının güçlendiğini ve rüyayı gören kişiye zararının dokunabileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın