Rüyada Yeni Bir Eve Taşındığını Görmek

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek rüyayı gören kişinin yeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyada taşındığı evi güzel, ferah v oldukça rahat görmesi hayatında olan yeniliğinde güzel ve huzurlu bir yaşam sürmesi için oldukça olumlu olacağına delalet eder. Bunun yanı sıra rüyada taşınılan evin dar ve sıkıcı olması rüya sahibini bunaltan bir ev olması ise yeni yapılan başlangıcın olumlu olmayacağına ve eski yaşamından kötü bir durum ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Bir Evden Başka Eve Taşındığını Görmek

Rüyada yeni bir evden başka eve taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin taşınacağı eve göre değişik yorumlanıyor. Yeni bir evden eski ve yıkık dökük bir eve taşındığın görmek rüyayı gören kişinin gelirinin azalmasına, kötü bir duruma düşmesine, sıkıntılı günler geçirecek olmasına delalet eder. Rüyada yeni bir evden taşındığı evin ferah ve güzel olması ise rüyayı gören kişinin iş yaşamında değişikliğe giderek farklı bir yol tutacağına fakat bununda olumlu olduğuna delalet eder.

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Rüyada yeni ev görmek ise rüya sahibinin karşısına çıkacak olan güzel fırsatlara delalet eder. Ev girmek fırsatları değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada Yeni Bir Evi Temizlediğini Görmek

Rüyada yeni bir evi temizlediğini görmek rüya sahibinin eline geçecek olan paraya, mala mülke delalet eder.

Rüyada Yeni Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada yeni evin yıkıldığını görmek ise rüyayı gören kişinin şanssız bir döneme girdiğine delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Kezban

Rüyamda yeni bir eve tasiniyorum ama evin mutfağını falan beğenmiyorum kullanışsız ve küçük birde yatak odasına gidiyorumki yatağının üstüne sular damliyorsinirleniyorum eski evimden bunun ne farkı var diyorum oğluma

Nurcan

Yeni bir ev almışım. Temizleyip taşındım. Çok güzeldi. Ben çok mutluydum. Mutfağımı yerleştirdim. Yorumu nedir?

Defne

Rüyamda beyaz tulumlu annesinin kucağında bir erkek bebek vardı. Bir akrabamızın kızı da yeni yürümeyi öğrenmişti ve yürüyordu.