Rüyada Zemzem Suyu Görmek

Rüyada zemsem suyu görmek, rüyayı gören kişinin hastalığı var ise iyileşir, muradına erer, ihtiyacı olan şey yerine gelir şeklide delalet eder. Aynı zamanda da rüyayı gören kişi için son derece hayırlı olup, tövbesinin kabul olacağına, hasta ise şifa bulacağına, maneviyatının derinleşeceğine, dini gereklilikleri yerine getireceğine, rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içmek, rüyayı gören kişinin hayatta her elini attığı işte başarılı olacağına ve bu Başarların artarak çoğalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve uzun bir ömrü olacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Zemzem Suyu Aldığını Görmek

Rüyada zemzem suyu aldığını görmek ve ya birisinin ona zemzem suyu gönderdiğini görmek, rüya sahibinin hanesine gelecek olan habersiz misafire, berekette ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyu ile Abdest Aldığını Görmek

Rüyada zemzem suyu ile abdest aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hem bu dünya da hem de ahrette oldukça rahat olacağın, nur içinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin arzu ettiği her şeye kavuşacak olmasına da delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyu ile Yıkandığını Görmek

Rüyada zemsem suyu ile yıkandığını görmek, oldukça hayırlı bir rüya olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişi bekâr ise dini anlamda güzel ahlaka sahip olan bir eş seçeceğine ve mutlu bir yuva kuracağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin de maneviyatta yöneleceğine ve inancının gereklerini yerine getireceğine de yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın