Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada yeşil kuş görmek, rüya sahibinin dini anlamda daha yoğun ilişkiler içerisine gireceğine yorulmaktadır. Bu rüyadan sonra manevi hayatı daha da güçlenecek demektir, rüya sahibi kulluk görevlerini yerine getirirken daha dikkatli ve özenli davranacak anlamına gelmektedir. Genel anlamda rüyada yeşil kuş görmek kişinin Allah’a karşı duyduğu büyük sevgi ve aşk olarak yorumlanmaktadır.
Bu rüya ile ilgili başka bir yorum ise rüya sahibinin manevi anlamı dışında maddi açıdan da uzun bir süre darlık yaşamadan, sıkıntı çekmeden yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kısacası hem maddi hem manevi hayatında refah içinde olacak demektir.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş görmek rüya sahibinin hem fiziksel hem de ruhsal bir sağlık sorunu yaşayacağını delalet eder. Sarı kuş kişinin bir dönem hastalık yaşayacağını bu hastalık yüzünden de modunun çok fazla düşeceğini anlatmaktadır.
Başka bir yorum ise aşk hayatında bir takım sorunlar yaşayacağı ile ilgilidir. İkili ilişkilerinize üçüncü kişiler karışabilir ve bu ilişkinizi zarar verebilir. Eğer sarı kuş evin içinde görüldüyse ailenizden olan bir kişi ciddi bir hastalığa yakalanacak demektir.

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada siyah kuş görmek, rüya sahibinin onu olumsuz yönde etkileyecek pek hayırlı olmayan bir haber alacağına delalet eder. Bu haber sevdiğiniz bir kişinin hastalığı ya da yaptığı kaza olabilir. Kısacası evde görülen siyah kuş pek hayırlı anlamlar içermemektedir. Siyah kuş aile fertlerinden veya yakınlarınızdan bir kişinin vefatına da işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın