Rüyada Yıkanmış Çamaşır Görmek

Rüyada yıkanmış çamaşır görmek rüya sahibinin hayatından hiç gitmeyen ona sürekli sıkıntı veren onu devamlı olarak strese sokan büyük bir sorunu çözeceğine veya bu beladan bir şekilde kurtulacak olmasına delalettir. Rüya sahibinin hayatı belli bir düzene ve rutine kavuşacak demektir. Köklü sorunları arkada bırakacak veya bir şekilde çözerek mutlu huzurlu günlere ulaşacağını anlatmaktadır. Yine bir başka yorum ise temiz çamaşır görmek mutlu bir haber olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Çamaşır Giymek

Rüyada temiz çamaşır giymek, kişinin manevi anlamda kendisini refaha ulaşmış hissetmesi anlamına gelir. Ayrıca namazında abdestinde olan bir erkek veya kadın ile evleneceğini anlatmaktadır Rüya sahibi asla harama el uzatmadan, çalışarak ve alnının teri ile hayatını kazanacak demektir. Yine helal yollarla hayatını kazanan dostlar edinecek anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin sağlığını ve sıhhatini bozacak olan sigara ya da alkol gibi alışkanlıklarından uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, rüya sahibinin uğradığı bir iftiradan dolayı kendisini aklamak durumunda kalacağına veyahut çok sevdiği bir kişiyi ya da birden fazla kişiyi düşünmeden konuşarak kırdığı için onların gönlünü alması gerektiğine delalet eder.
Bu rüya rüya sahibinin eskisinden daha iyi bir insan olmaya çalışması olarak da yorumlanmaktadır. Önceki hayatında kötü alışkanlıkları olan, düzensiz hayat yaşayan gizli saklı işler peşinde koşan ve başı hep belada olan kişinin bundan sonra düzgün, şeffaf ve dürüst bir insan olmaya çalışmasını anlatmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ayşe

Rüyamda kuzenim beyaz olan bir kaç tane kız cocugu elbisesini ıslak halde bana veriyordu. Bende o çamaşırları sıkıp sıkıp asıyordum. anlamını öğrenebilirmiyim