Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek olumludur. Rüyada görülen meyve ve sebzelerin yorumları ilk önce hangi mevsimde görüldüğüne bakılarak yorumlanmaktadır. rüya sahibi yeşil eriği eğer mevsiminde yani yaz günü gördüyse onun ve ailesinin rızkının bol olacağına delalet eder. Yeşil erik rızkın bol olacağı gibi aile fertlerinin kazançlarının ömürleri boyunca iyi olacağı, her daim eskisinden daha da fazla olacağına delalet eder. Rüyada yeşil eriği eğer kış mevsiminde gördüyseniz bu rüya pek hayırlı olarak yorumlanmaz.
Rüyada yeşil erik görmenin yaygın bir diğer yorumu ise eğer rüya sahibi bir erkek ise eşinin bayan ise kendisinin çok yakın bir zamanda hamile kalacağına delalet etmesidir. Ayrıca yeşil erik rüya sahibi eğer hasta ise onun iyileşeceğini ya da ailesinde hasta bir kişi varsa kurtulacağına anlatır.

Rüyada Olgun Erik Görmek

Rüyada olgun erik görmek, rüya sahibinin Allah’tan dilediği tüm dileklerin ve duaların kabul olacağını, gerçek olacağını anlatır. Çok mutlu, huzurlu, istediği her şeye sahip olan saygıdeğer, sevilen bir insan olduğu anlamına gelir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak, rüya sahibinin biriktirmiş olduğu ya da bir yerden eline geçen toplu bir parayı başarı kazanacağı karlı bir işe yatıracağına delalet eder. Rüya sahibi bu girişiminden dolayı mutlu olacak, olumlu sonuçlar alacak anlamına gelir. Yani genel anlamda rüyada erik toplamak kişinin maddi olarak kimseye boyun eğmediğini, durumunun gayet yerinde olduğunu, sıkıntı yaşamadığını, refah içinde olan, yaşam standardı yüksek bir insan olduğunu anlatır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Muammer

Rüyamda saç tellerimin ucunda yeşil iri erikler vardı. Kafamın her yerinde erikler vardı ve saçlarım kısaydı. Yorumlar mısınız?

Aynur

Rüyamda sevdiğim insanın yeşil bir fidanı vardı ama ben onun fidanı olduğunu bilmeden dokundum. Sonra bana annesi, o benim oğlumun fidanı dedi. Ben de çok güzelmiş dedim.

Ayşe

Rüyamda toplu bir yerde yeşil erik gördüm ve ben bu eriği ısırdıktan sonra tiksinti geldi. Bu ne anlama gelir?