Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görmek hayra yorulur. Kişinin muradına ereceğine, hayallerine kavuşacağına, dileklerinin kısa zamanda gerçek olacağına delalet eder. Yeşil ağaç şan ve şöhrete kişinin adını her yerde duyuracağına, mutluluğa ve refaha giden yola işaret eder.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada yeşil yaprak görmek kişinin kendini geliştirmek için farklı ilimler öğrenmeye çalışacağına, hayatındaki tüm sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kısmete, her zaman istediği şeylere bu sıralar kavuşacağına delalet eder. Rüyada sararmış solmuş yaprakları olan bir ağaç görmek kişiye gelecek hüzne ve kedere yorulur. Yeşil yaprak görmek umutlara, kurumuş yaprak ise kişinin umutlarının faydasız olduğuna işaret eder.  Rüyada kurumuş bir yaprağın yeşillendiği görmek kişinin her şeyden vazgeçtiği bir anda açılacak kapılara yepyeni umutlara, güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Ağaç Üzerinde Yeşil Yaprak Görmek

Rüyada ağaç üzerinde yeşil yaprak görmek, yaprakların çokluğuna göre tabir edilir. Yeşil yaprakların çok olduğunu görmek kişinin eline mal geçeceğine, maddi anlamda rahatlığa, mülk edinmeye, zenginliğe işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin zengin olacağına, umutlarının yeşereceğine ve her şeyin çok güzel olacağına delalet eder.

Rüyada Elinde Yaprak Görmek

Rüyada elinde yaprak görmek kişinin hayatına gelecek kısmet ver berekete işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin hem sosyal hem de aile hayatında rahat olacağı , huzur bulacağı güzel günler yaşayacağına, bir anda eline geçecek yüklü bir paraya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın