Rüyada Yeşil Çiçek Görmek

Rüyada yeşil çiçek görmek hayra yorulur. Rüya sahibinin hayatında huzurlu bir döneme gireceğine, manevi açıdan büyük bir rahatlama yaşacağına, yeni hobiler edinip kendini geliştirmek adına yapacağı atılımlar olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında hane içinde yeşil bir çiçek görmesi ise aile üyelerinin sevgi ve saygı çerçevesinde, mutluluk dolu bir hayat yaşadıklarına delalet eder. Kişinin ofisinde ya da çalışma alanında yeşil bir çiçek görmesi yeni yapacağı atılımların olacağına, işini severek yaptığına ve terfi almak için oldukça çok çaba sarf ettiğine tabir edilir. İslami bakımdan bu rüya ise cenneti simgeler, kişinin ahlakının güzelliğine, ahret hayatı için çabaladığına ve bunların karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Kurumuş Çiçek Görmek

Rüyada kurumuş çiçek görmek uğursuzluğu simgeler. Kişinin kısmetlerinin azalacağı, işlerinde büyük bir şansızlığının hakim olacağına, ev halkının başına gelecek sıkıntılı durumlara ve bazı sorunlara delalet eder. Rüya sahibinin başına gelecek bazı belalar ve musibetlerin olacağına, endişelerinin haklı çıkacağına, her geçen gün farklı bir durumda alacağı kötü haberlere işaret eder.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek güzel ve sevinç dolu haberleri simgeler. Rüya sahibinin canlı ve renkli bir çiçek görmesi güzel ve hep hayalini kurduğu mutlu bir aileyi simgeler. Bekâr bir kimse için çevresi geniş ya da kalabalık bir aileye sahip olan bir kişi ile evliliğe, evli bir kimsenin bu rüyayı görmesi ise evlat sahibi olmaya işaret eder. Kurumuş çiçek ise hastalık ve hüzne yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın