Rüyada Yerden Su Çıktığını Görmek

Rüyada yerden su çıktığını görmek maddi açıdan sıkıntıda bulunan rüya sahibinin maddi kaynaklarının artacağına, elinin bollaşacağına, haneye gelecek berekete delalet eder. Kişinin bu süreçten sonra rahatlayacağına borçlarını ödeyeceğine, yeni yatırımlar yapacağına, çok iyi yerlere geleceğine tabir edilir. Rüyayı gören bekar ise eli bol, zengin bir kişi ile yapacağı evliliğe, refah içinde yaşayacağına, sıkıntı yüzü görmeyeceğine delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin hayatındaki büyük değişikliklere işaret eder. Ayrıca rüyada yerden fışkıran suyun miktarı kişinin ömrünün uzunluğu ile ilgili bilgi verir.

Rüyada Su Kaynağı Görmek

Rüyada görülen su her zaman berekete ve bolluğa yorulur. Rüyada su kaynağı görmek ise kişinin yapacağı büyük işlere, kariyerinde çok iyi bir noktaya gelerek gelirini hiç olmadığı kadar yükselteceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin karşısına çıkacak olan kısmetlerinin artacağına, bahtının açık olduğu bir döneme işaret eder. Kişinin hayallerindeki kişiyle evlenerek mutlu bir yuva sahibi olacağına, haneye gelecek huzura ve maddi açıdan refah dolu günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kayadan Su Çıktığını Görmek

Rüyada kayadan su çıktığını görmek kişiyi çok mutlu edecek bir haber alacağına, hayatının eski güzel günlerine döneceğine, huzurlu bir hayata delalet eder. Kayadan çıkan suyun çok ve soğuk olduğunu görmek güçlü ve kuvvetli biri olmaya, insanları yöneten liderlik vasıflarına sahip bir kişiliğe, zorluklar karşısında dimdik ayakta duran kararlı biri olduğunuza işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Medeni Ayyıldız

Rüyamda yeşillimsi topraktan olan bir tepeden yeraltından çıkmak üzere olan bir kaynak suyu elimle kazıyarak önünü çukur yapıp altına taşdiziyordum suyun temiz olup insanların içmesi için birde önüne taşlar bırakıyor dum göl olması için.rüyamın tabirini öğrenmek iş.. …

Ibrahim

Rüyada yer altından tertemiz su çıktığını ve onunla birlikte yerin altından pirinç çıktığını gördüm cevaplarsaniz sevinirim

Ayfer Akın

Rüyamda ayrı ayrı duvar deliklerinden su çıkmıştı. Bu ne anlama geliyor?

Ayşegül

Rüyamda yolların çatlayıp aralarından temiz berrak sular çıktığını gördüm ve bu sular giderek artıyor sel halini alıyordu. Yanımda sadece arkadaşım vardı ve çok korkuyorduk. Nasıl olsa birazdan hepimiz öleceğiz diyerek abdest almaya gittim ve o anda uyandım. Beni etkileyen bu rüyanın anlamı nedir?

Şükrü El

Rüyamda bahçemizde yerden tertemiz berrak su çıkıyordu. Su çıkan yerde lamba vardı. Bu rüya ne anlama geliyor?