Rüyada Yeni Sevgili Görmek

Rüyada yeni sevgili görmek rüya sahibinin ilişki durumuna göre farklı tabirlere sahiptir. Kişi bekar ve hali hazırda bir ilişkisi var ise yakın zamanda evliliğe delalet eder. Bu rüyanın olumsuz yorumu ise ilişkinizin sonlanmaya yakın olduğuna yorulur. Rüyada sevgili ile hoş zaman geçirmek kişinin gerçek hayatta partnerinin yapacağı büyük bir sürprize delalet eder. Rüyada sevgiliyle kavga etmek ise gerçek hayatta aranızın açılacağı bir takım durumlar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi herhangi bir ilişki içinde değilse yakın zamanda kendisi için hayırlı olacak bir kişiyle taşınacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek kişinin borçlarıyla başının dertte olduğuna işaret eder. Rüya sahibi evli ise hanede olacak bir takım tartışmalara yorulur.

Rüyada Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyada sevgili ile telefonda konuşmak özlem ve hasreti işaret eder. Bu rüya kişinin sevgilisi ile arasına mesafeler gireceğine, bu nedenle bir süre hasret çekeceğine sevginizin derinleşeceğine yorulur. Bazılarına göre bu rüya güzel bir habere veya sevdiğiniz kişiden reddedemeyeceğiniz kadar güzel bir teklif alacağınıza delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek

Rüyada sevgilinin annesini görmek kişinin sevgilisi ile daha ciddi bir durum olan evlilik için hazırlıklara başlayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, rüyada görüldüğü gibi sevgilinin ailesiyle tanışılacağına, nişan, söz gibi adımların atılacağına delalet eder. Bekar ve ilişkisi olmayan bir kişi için bu rüya karşısına çıkacak kısmet olarak yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın