Rüyada Yeni Kıyafet Görmek

Özellikle iş hayatı ile tabir edilen güzel rüyalardandır. Rüyada yeni kıyafet görmek rüya sahibinin çalışma hayatındaki başarıların, güzel haberlerin, küskünlüklerin biteceğinin habercisidir. Bu rüya aynı zamanda akademik anlamda veya mesleki anlamda kolay yükselişin işaretçisi olarak kabul edilirken rüya sahibinin evinde ekonomik kaygıların biteceği ve refahın hakim olacağı tabir edilir.

Rüyada Yeni Kıyafet Giymek

Rüyada giyilen kıyafetin tabirinde rengin çok büyük bir etkisi vardır. Renginin fark edilmediği yeni bir kıyafeti giymek bekar kimseler için izdivacı işaret eder. Yeşil kıyafet kutsal yolculukları, siyah kıyafet yüksek mevkili işleri, beyaz kıyafet ise atılım yapılan işlerde başarıların geleceğini rivayet eder.

Rüyada Yeni Elbise Görmek

Meslek hayatına yeni bir soluk getirecek yaratıcılığı işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin mesleğinde geliştirdiği fikirler sayesinde daha kaliteli bir yaşama adım atacağı rivayet edilir.

Rüyada Kıyafet Denemek

Detaylara bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilen bir rüyadır. Örneğin rahatsız olan bir kıyafet denemek devamı gelmeyecek bir işe adım atılacağına delalettir. Büyük gelen kıyafetler denemek ise bazı tabircilere göre fayda sağlamayan işlerle uğraşmayı tabir ederken bazılarına göreyse maddi anlamda güzel kazançları işaret eder.

Rüyada Kıyafet Satın Almak

Renklerin önem taşıdığı bir rüyadır. Örneğin mavi bir kıyafet şansa ve ümitsizliğin ortadan kalkacağına, beyaz kıyafet hayırlı izdivaca, al kıyafet hayırla tabir edilemeyen bir habere, siyah kıyafet ise ekonomik anlamda yükselmeye delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın