Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek

Rüyada yeni ayakkabı giymek, rüya sahibinin artık uzun zamandır bekleyip sabır gösterdiği iş hayatında başarıyı yakalayacağına delalet eder. Bu sayede bütün sıkıntılarından da kurtulup rahata ereceği ve hakkı olan parayı artık kazanabileceği anlamına gelir. Kısacası yeni ayakkabı rüya sahibi için yeni başlangıçlar anlamına gelir. Gördüğü yeni ayakkabı sayesinde karşısına çıkan zorluklara daha iyi göğüs gerebileceği ve sonunda rahat ereceğine işaret eder.

Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada görülen ayakkabının siyah olması sanıldığının aksine karamsarlığa değil aydınlığa yorulur. Kişi rüyasında siyah bir ayakkabı giyiyorsa bugüne kadar neyi hayal ettiyse gerçekleştirecek demektir. Ayrıca rüya sahibinin herkes tarafından duyulacak ve takdir edilecek işlerle ilgileneceğine de delalet eder. Kısacası rüya sahibinin kendini çok yormadan istediği mala ve paraya kavuşacağına işaret eder.

Kırmızı Ayakkabı Giymek

Rüya sahibinin çok sevineceği haberler alıp, mutlu olacağına delalet eder. Ayrıca kırmızı ayakkabı giymek çok zorlanmadan yüklüce bir para kazanılmasına ve mal mülk edinilmesine delalet eder. Rüya sahibi bekâr ise bu defada karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve istediği gibi büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder. Tam tersine rüyayı gören kişi evli ise, bu seferde evliliğinin daha mutlu şekilde taçlanacağı anlamına gelir.

Keten Ayakkabı Görmek

Kişinin rüyasında keten ayakkabı giydiğini görmesi tahmin etmediği kadar büyük bir güce ulaşması anlamına gelir. Özel hayatında da iş hayatında da hep onu mutlu edecek işlere imza atacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın