Rüyada Geç Kalmak

Rüyada geç kalmak son derece olumsuz anlamlar içeren, hayra yorumlanmayan bir rüyadır, o yüzden bu rüyayı gören kişinin üzülmesi muhtemeldir. Rüyasında kişi eğer geç kaldığını görür ise o zaman toplum içinde itibar ve saygınlığını kaybeder. Artık çevresindeki insanlar onu sevmemeye, takdir etmemeye başlar. Bunun temelinde ise kişinin yanlış, hatalı, toplumda uygun görülmeyen işleri kişinin yapması yatar. Tüm bunlara bağlı olarak da kişi hatasını öder ve çok üzülür, çok kırılır, canı çok acır ve kendisi yıpranır. Bir diğer anlamı ise bu rüyayı gören kişi çevresinde güvenilmeyen bir kişidir.

Rüyada İşe Geç Kaldığını Görmek

Kişi eğer rüyada çalıştığı işe geç kaldığını görür ise bunun anlamı tam olarak şudur: Bu rüyayı gören kişi işine haram, hile karıştırır ve tüm bunlara bağlı olarak işini ve itibarını kaybeder, buna ilaveten söylediği kötü söze de bağlı olarak kazancını kaybeder. Tüm bunlara bağlı olarak da çevresinde onu seven, güvenen insanları hayal kırıklığına uğratır.

Rüyada Nikâha Geç Kalmak

Eğer kişi rüyada nikâha geç kalır ise o zaman verdiği sözleri tutamaz, bundan dolayı da çevresindeki insanları üzer, hayal kırıklığına uğratır.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Okul döneminde hemen herkesin başına gelebilecek bir durum olmakla beraber kişi böyle bir rüya görür ise ayağına kadar gelecek iş ya da özel hayatıyla ilgili bir durumu reddedeceği anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın