Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek, aslında nasıl bir rüya olduğuna göre yorumlanır. Yani eğer yemeğinizi tabakta yiyorsanız, bu o kişinin büyük hayaller peşinde koşmadığı ve sadece hayatını idame ettirecek kadar bir parayla mutlu olduğu anlamına gelir. Fakat hak etmeden kazanılan bir yemek görülüyorsa, rüya sahibinin yakın zamanda bir mal ya da para kaybına hatta rızkının azalacağına yorumlanır. Fakat rüya sahibi rüyasında başka birinin kendisine yemek yedirdiğini görüyorsa, bu o rüya sahibinin merhametli, hoşgörülü, iyilik ve hayır yapmayı seven içinde Allah korkusu olan bir kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Mantar Yemek

Eğer bir kişi rüyasında mantar yediğini görüyorsa bu son derece güzel bir rüyadır. Varsa sağlık sorunlarının yok olacağına, iş hayatında da yavaş olsa da sağlam adımlar atılmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için hırslı ve kararlı bir kişiliği olduğunu söylemek mümkündür.

Rüyada Kabak Yemek

Kişi rüyasında kabak yediğini görüyorsa bu çok hayırlıdır ve yakında hayır işleyeceği anlamına gelir. Bu rüya rüya sahibinin Allah katında da sevilen bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Pırasa Yemek

Rüyasında pırasa yemeği yediğini gören kimse için bu rüyayı hayra yormak biraz zordur. Öyle ki, bu kişi için doğru yoldan saparak yanlış işlere girişeceği ve yanlış yollardan para kazanacağı anlamına gelir. Hileli ve gayri resmi yollardan mal mülk edineceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın