Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet aramak, kişinin maddi anlamda dara düşeceği ve borç alma gereği duyacağı anlamına gelir. Var olan problemlerini kendi başına çözemeyen ve çevresindeki insanlardan yardım alma gereği duyan rüya sahibinin başında bir sıkıntı var demektir. Rüya sahibinin ailesinden destek görmediği ve bu yüzden ruhsal anlamda da zor bir dönem geçirdiğine delalet eden rüyada arkadaşlarının desteğini görecek olan rüya sahibi yeniden ayağa kalkabilecektir. Ayrıca bu rüyayı ev ortamında yapılan kavgaların en çokta evdeki küçük çocukları etkilediği şeklinde yorumlamak mümkündür. Eğer evli bir çift üzerinden yorumlamak gerekirse o da eşlerin birbirilerini hiçbir konuda desteklemediği ve hemen her konuda ters düştükleri anlamına gelir.

Evde Tuvalet Aramak ve Bulamamak

Eğer bir kişi rüyasında tuvalet arayıp bulamıyorsa o kişinin eşi ile arasında sürekli problem olduğu ve bir türlü çözümlenemediği anlamına gelir. Rüya sahibinin anlayışsız bir eşe sahip olduğu ve kendisini her konuda hor gördüğü, aile sırlarını başkalarına anlattığı ve hatta kişinin başkaları arasında alay konusu olmasına sebep olduğu anlamına gelir.

Boş Tuvalet Aramak

Kişi rüyasında girdiği tüm tuvaletlerin dolu olduğunu görüyorsa bu onun vakti zamanında eline geçen fırsatları değerlendirememesi be şuanda da bu yüzden büyük pişmanlık yaşadığı anlamına gelir. Pahalı zevkleri olan rüya sahibinin güzel anların büyüsüne kapılarak fazla harcama yaptığı ve bu yüzden de yakın zamanda borç almak zorunda kalacağı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın