Rüyada Yemek Pişirmek

Rüyada yemek pişirmek kişinin sosyal durumu hem de dini inançları hakkında işaretler verir. Rüyada görülen güzel ve iyi pişmiş bir yemek; sağlığın, afiyetin yerinde olduğuna, sevaba, yardımlaşmaya, birlik ve beraberliğe, dostluğa, helalinden gelir sahibi olmaya gibi pek çok olumlu yorum ile anılır.
Rüyada yemek pişirmek çoğunlukla verilen bir sorumluluk ile ve bu sorumluluğu yerine getirmedeki başarı ya da başarısızlığa işaret sayılır. Rüya; pişirilen aşa, kim ve ne için pişirileceğine göre farklı manalara gelebilir.

Rüyada Kötü Yemek Pişirmek

Rüyada pişirdiği yemeğin istediği gibi olmadığını, lezzetsiz, tatsız tuzsuz, yanmış olduğunu görmek yapılan bir işten olumlu sonuç ve verim alınamayacağına, başarısızlığa yorulur.

Rüyada Hastaya Yemek Pişirmek

Rüyasında şifa için bir hastaya yemek pişirdiğini görmek; yapılan iyilikten vefa görmeye işarettir. Rüyasında pişirdiği yemeğin lezzetli olması sıhhate, hastası olan için iyileşmeye yorumlanır.

Rüyada Kalabalığa Yemek Pişirmek

Rüya gören kişi için bir ortaklığa, yeni bir ticari girişime veya bir yardımlaşma içerisinde olunacağına yorulur. Kişinin kendisinin bizzat yemek pişirmesi özünde doğruluk ve iyilik taşıyacağı işlerine tabirdir.

Rüyada Yemek Pişirememek

Rüyada bir yemeği olması gerektiği gibi pişirmek; kolay bir iş yapmak, olumlu, güzel bir amaca hizmet edebilmektir. Fakat rüya sahibinin rüyasında pişirmeye çalıştığı yemeğin kaynamadığını, kaynadığını fakat bir türlü pişmediğini görmek, verilen işte, görevlerinde aksilikler yâda ibadetlerinde zayıflamaya işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın