Rüyada Yeraltı Görmek

Rüyada yeraltı görmek; merak, gizem, ölüm, korku, yoksunluk, utanç, hazine terimleri ile karşılık bulur. Rüya gören kişinin olayları büyütmekteki hünerini, üstüne vazife olmayan işlere girmesini, hayatını tehlikeye atacak risklerde temkinsizliğini, kısmetini arayıp bulmasını işaret eder.
Rüyada yeraltı görmek; bazı meslek gruplarının işleri ile ilgili olarak günlük yaşamlarının bilinçaltındaki izdüşümleridir ve rüyalarına aynen yansır. Bu kesimin dışında kalanlar için ise rüyada yeraltında ne görüldüğü ile ilgili açıklanır. Rüyada yeraltı görmek uçları açık bir konu olduğu için de rüyanın detayları önemli hale gelir. Bütünsel tabir için detay açıklamaları öncelik ile dikkate alınmalıdır.

Rüyada Yeraltı Şehri Görmek

Merak edilen ve sorulamayan gizli saklı işlere, kimsenin bilmesi istenmeyen kaçamak maceralara ve benzeri şekilde gizemli olaylara yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya; kişinin beklemediği bir durum karşısında üzülüp içine kapanacağına ve kendi içinde saklı güzellikleri keşfedeceğine işaret eder.

Rüyada Yeraltı Kaynağı Görmek

Rüya gören kişinin ummadığı bir menfaat bulacağı ve ömür boyu hem kendisine hem çevresine hayatlarını sürdürebilecek kadar bereketli kazançları olacağına rivayet edilir. Kişinin bu yeraltı suyundan içmesi sağlığında şifalar bulacağına, suyu kaplara doldurması ise küçük tasarruflar yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yeraltı Mağarası Görmek

Rüya sahibinin hayatında tehlikeli işlerin, gizemli yolculukların yaşanacağına ve sonunun ne olacağı bilinmez bir işin içine girileceğine rivayet edilir. Rüyada görülen yeraltı mağarasında zayıf bir ışık ile yürümek hayatında çok zorluk çekeceğine, güçlü bir ışık ile yürümek de kolaylık ile işlerin üstlerinden gelip feraha ulaşmaya işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın