Rüyada Yazı Yazmak

Rüyada yazı yazmak, farklı şekillerde yorumlanabilir. Mesela, rüyasında yazı yazdığını gören kişi yakın bir zamanda herhangi bir olay ile ilgili olarak hileli yollara başvuracağı anlamına gelir. Yani rüyada yazı yazmanın genel manası bu yöndedir. Bir de kişi özellikle rüyasında kendisini yazarken görüyorsa bu onun genel karakteri hakkında ipuçları verir. Bu ipuçları da onun ufak da olsa sık sık yalana başvurduğuna, hileli yollarla işlerine haletliğine dairdir.

Çirkin Yazı Yazmak

Eğer bir kimse rüyasında yazı yazdığını fakat bunu çirkin bir şekilde yaptığını görüyorsa bu iyi bir rüyadır. Yani rüya sahibinin tövbe ederek günahlarından uzaklaşacağına ve hayatında artık olumlu gelişmeler olacağına dair işaretler verir. Doğru yolu bulması ile kişinin stresten ve sıkıntıdan uzak bir hayat sürmesi ve artık huzurlu olmasına delalet eder.

Sol Elle Yazmak

Kişinin rüyasında sol eli ile yazı yazmaya çalıştığını görmesi aslında pekte hayırlara yorulacak bir rüya değildir. Hatta rüya sahibi erkek ise, bu kişinin hayatındaki bir kadından gayri resmi bir çocuk sahibi olacağına delalet eder. Ayrıca böyle gayri resmi olarak dünyaya gelen bir çocuğun ileriki yaşantısında da psikolojik anlamda sorunlar yaşayacağına yorumlanabilir. Hem kendini hem de çevresindeki aile büyüklerini utandıracak günahlar ve suçlar işleyeceği şeklinde de yorumlamak mümkündür. Kısacası kadın ya da erke fark etmeksizin kişinin rüyasında sol ile yazı yazdığını görmesi olumsuz yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın