Rüyada Yavru Kuş Görmek

Rüyada yavru kuş görmek, kişinin bir işe kalkıştığını fakat tam anlamıyla hazır olmadığını ve o işin hak ettiği sonucu henüz almadığını gösterir. Yani zamana ihtiyaç olduğunu gösteren bu rüya kişinin beklediği sonucu henüz tam anlamıyla alamadığı fakat sabretmesi halinde hak ettiği sonuca ulaşacağına delalet eder. Ayrıca bu rüyayı kişinin henüz dini anlamda da yeterli donanıma sahip olmadığı ve az da olsa bir yolu daha bulunduğuna işaret eder. Hatta ve hatta bu rüyayı beklenmedik bir yerden gelecek küçük de olsa müjdeli bir habere yormak da mümkündür.

Kuş Görmek

Kuş görülen rüyalar genel anlamda hayırlara yorulur. Mesela kişi rüyasında bir kuş görüyorsa bu onun güzel ve mutluluk verici bir haber alacağına delalet eder. Hatta aldığı bu haber ile güzel girişimlerde bulunarak uzun süredir hayata geçirmek istediği arzulara kavuşacağına ve işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Ayrıca rüyasında kuşu gören kişi hasta ise, bu onun için de şifa bulacağı ve iyileşeceği anlamına gelir.

Kuş Beslemek

Bir kimse rüyasında yavru kuş beslediğini görüyorsa bu onun sonunun hayırlı olacağı fakat sonucunu almak için bir süre beklemesini gerektirecek bir işe girişmesine delalet eder. Sabretmeyi bildikten sonra adım attığı bu girişimin meyvelerini toplayacak ve her şeyi yoluna sokacaktır. Bu sayede hem başarılı bir kariyere imza atacak hem de gelirini hiç olmadığı kadar yükseltecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın