Rüyada Takla Atmak

Rüyada takla atmak rüya yorumcuları tarafından pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamıştır. Bu rüya,  rüya sahibinin ya da hanesinin içindeki kişilerin kaza, hastalık veya felaketlerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Bir başka yorumda ise rüyayı gören kişinin Allah yolundan uzaklaştığına, çevresi tarafından hilekar ve yalancı bir kişi olarak görüldüğüne ve kazancına haram karıştığına bu sebeple de tüm işlerinin ters gideceğine ve maddi kazancını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada Takla Atan Birini Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki birinden büyük zararlar göreceğine ve sıkıntı çekeceğine şeklinde yorumlanır. Sizi zarara uğratacak bu kişi tahmin ettiklerinizin aksine hiç ummadığınız bir kişi olacaktır. Rüya sahibi yapacağı ortalıklara, yanında çalıştığı ya da çalıştırdığı kişilere dikkat etmeli ve temkinli olmalıdır. Yoksa büyük kayıplara uğrayabilir, sıkıntı ve acı çekebilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Araba İle Takla Atmak

Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa ticari yatırımlarının artacağına, malının ve parasının bereketinin artacağına, güzel mevki ve mertebelere ulaşacağına ve özlemini çektiği rahatlığa ve feraha kavuşacağına işarettir. Çalışan kişiler içinse anlayışlı ve hoşgörülü bir yöneticinizin olacağına ve iş yaşantınızın huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada Takla Atan Arabadan Sağ Çıkmak

Rüya sahibine bir uyarı niteliğindeki rüyalardandır. Yaptığınız hata ve yanlışları düzeltmek için çabalamanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı tüm hatalardan dönmeli, tövbe etmeli ve eski yaşantısına dönmemelidir. Hatalarınızdan pay çıkarmanız gerektiği şeklinde yorumlanan bu rüya, bu hatalar yüzünden başınıza gelecek bela ve musibetlerden kurtulmanın yolunun da her şeyi rayına oturtmanız gerektiğini vurgular.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın