Rüyada Yatsı Namazı Görmek

Rüyada yatsı namazı görmek, rüya sahibinin bir süredir yapmayı veya tamamlamayı ertelediği işlerin tamamlanacağına delalet eder. Kişinin huzurunu kaçıran ne varsa onları ortadan kaldırarak sorunlarını bir bir çözeceğine işaret eder. Hatta böyle bir rüya gören kişinin bir tanıdık biri aracılığıyla istediği gibi bir işe gireceği ve kazanç sağlayacağı anlamına gelir. Diğer bir taraftan bu rüyayı, eğer rüya sahibi devlet memuru ise, terfi alıp mevkisinin yükseleceği, asker ise terhisinden hemen sonra hayırlı bir yuva kuracağı şeklinde yorumlayabiliriz.

Yatsı Namazı Kılmak

Kişi rüyasında yatsı namazı kıldığını görüyorsa, bu onun bugüne kadar işlediği günahlarına tövbe edip artık doğru yolu bulacağına delalet eder. Eski zamanlarına kıyasla yaptığı gençlik hatalarını artık tekrar etmeyerek hem yaşının hem de İslamiyetin gerektirdiği şekilde davranması anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin ettiği duaların kabul edileceği ve dileklerinin yerine geleceğine delalet eden bu rüya kişinin kendisini sevmeyen düşmanlarından korunacağına da yorulabilir.

Camide Yatsı Namazı Kılmak

Rüya sahibinin camide yatsı namazı kıldığını görmesi o kişinin kalkıştığı her işi içinde Allah sevgisi ve ondan aldığı güç ile yaptığını gösterir. İyi niyet ve temiz kalbi ile giriştiği işlerde de başarıyı yakalayarak herkes tarafından takdir edilen işlere imza atacağına delalet eder. Tabi bu bağlamda kişinin rızkının da kazancının da bol olacağını ve niyetini iyi tuttuğu sürece böyle devam edeceğini söylemek gerekir

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın