Rüyada Suda Yürümek

Rüyada suda yürümek rüya sahibinin aile ve dost meclisinde kendini kanıtlamak adına riskli işlere gireceğini söyleyeceğini ifade eder. Bu iş rüya sahibinin tüm parasını bir işe yatırması ya da canını tehlikeye atması şeklinde bir iş olabilir. Kişi maddi manevi hiçbir olguyu düşünmeden kendisini tehlikeye atacak ve kendisini sıkıntıya sokacaktır. Rüya sahibi bu riskli işlere kalkıştığı halde maddi bir zarar görmeyecek fakat manevi olarak kendini zayıf ve hayata karşı korkak hissedecektir. Rüya sahibinin gerektiğinde malından, mülkünden ve canından gözünü kırpmadan vazgeçeceğine de işaret eder.

Rüyada Çamurlu Suda Yürümek

Rüya sahibinin kötü ve faydasız işlere bulaşacağına, tekin olmayan ve güven vermeyen kişilerin aklına uyacağına ve mal varlığını kaybedip, kendisini günaha sürükleyecek işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Suda Yürümek

Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup ferahlayacağına, emeklerinin karşılığında istediği hedefe ulaşacağına, çektiği bütün zorluklara rağmen maddi gücünü kazanacağına işarettir. Rüya sahibinin tüm bu sıkıntıları anlık da olsa unutmak ve neşeli vakit geçirmek için dost meclisiyle bir arada olacağı da öngörülür.

Rüyada Bulanık Suda Yürümek

Rüyasında bulanık suda yürüdüğünü gören kişi kısa yoldan zengin olma hayallerini gerçekleştirmek için faaliyete geçecek fakat sonucunda başarılı olamayacak ve tüm bu çabalar hüsran ile sonuçlanacaktır. Bulanık su şanssızlık olarak ifade edilir. Rüya sahibinin emek verdiği işlerde başarısız olacağına ve derin bir üzüntü duyacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akar Suda Yürümek

Rüya sahibinin çeşitli olumsuzluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, umudunun tükenmesine, hayal kırıklıklarıyla uğraşmasına, hayattan keyif almamasına ve zarar etmesine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Suda Batmadan Yürümek

Her türlü aksilikten sonra ulaşılacak olan mevkine, yaşadığı maddi sıkıntılar sonucunda temiz ve helal kazanca, verdiği emeklerin karşılığına hayal ettiği gibi kavuşmaya, iyi bir geleceğe ve hak ettiği galibiyeti kazanmaya şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın